Bezpłatna dostawa powyżej 199 PLN 🆓 🚚
0 :0 :0 :0
blog

7 powodów, dla których Love Note jest najlepszym prezentem świątecznym

November 30, 2023

Szukasz idealnego prezentu świątecznego? Dobrze trafiłeś, bo nie znajdziesz bardziej kreatywnej i szczerej niespodzianki świątecznej niż Love Note!

...ale żeby nie gadać tylko w powietrze, zebraliśmy dla Was 7 powodów, dla których Love Note to najbardziej wyjątkowy prezent świąteczny.

Na podstawie opinii ponad 50 000 zadowolonych klientów.

Chcesz w tym roku podarować na Święta Bożego Narodzenia naprawdę wyjątkowy prezent, coś, czego z pewnością nie zobaczy obdarowany następnego dnia w centrum handlowym, co jest tylko Twoje, jedyne i niepowtarzalne? Przedstawiamy Love Note! Nie tylko dla par!

Love Note to Wasza historia. Jest to spersonalizowana książeczka, którą możesz stworzyć w mgnieniu oka w naszym edytorze. Wystarczy wybrać bohaterów, nadać im imię i można rozpocząć personalizację, podczas której można wybierać spośród ponad 150 ilustrowanych stron i 55 wersji okładki! Pozostaje tylko jedno pytanie: jak dokładnie potrafisz opowiadać te historie?

Chcesz powiedzieć swojej miłości, najlepszemu przyjacielowi, rodzicom lub rodzeństwu, dlaczego są dla Ciebie tak ważni? Z Love Note® możesz to zrobić w prosty, kreatywny i zabawny sposób! Spersonalizuj go tak bardzo jak chcesz!

ROZPOCZNIJ EDYTOWANIE

1️⃣ Personalizacja Love Note'a

Podczas tworzenia książki można spersonalizować wiek, fryzurę, zarost i akcesorie swoich bohaterów. Można stworzyć ponad 1500 kombinacji postaci, więc każda para może zobaczyć siebie na kartach własnej książki.

2️⃣ Ważne pytania i ogłoszenia

Love Note to nie tylko niezapomniany prezent, ale może być również częścią niezapomnianej chwili! Nasi klienci wykorzystali już tę książkę na wiele kreatywnych sposobów: na przykład, aby się oświadczyć lub ogłosić dziadkom narodziny wnóczka. Bądź kreatywny i poproś swojego najlepszego przyjaciela o bycie drużbą lub swojego partnera o wspólną przeprowadzkę z Love Note! Możliwości są ograniczone tylko przez Twoją wyobraźnię!

3️⃣Love Note to naprawdę wyjątkowy prezent świąteczny

Możesz nawet przerobić podstawowe teksty na stronach książeczki na swoje własne, unikalne teksty i wiadomości, dzięki czemu stworzony przez Ciebie Love Note zostanie wydrukowany dokładnie tak, jak sobie to wyobrazisz. Trochę czułości może sprawić, że tegoroczne Święta będą jeszcze piękniejsze!

4️⃣ Warianty okładki Love Note

Wybór odpowiedniej nie jest łatwy, ponieważ do wyboru mamy 55+ okładek. Możesz uczynić swój prezent jeszcze bardziej osobistym, zmieniając tekst na okładce. Każda książka jest drukowana indywidualnie, jednorazowo na ekskluzywnym papierze najwyższej jakości. I możesz nawet wybrać, czy chcesz mieć książkę w twardej, czy w papierowej oprawie!

5️⃣ Strony i opowiadania Love Note

Nasz artysta pracował przez setki godzin, aby stworzyć ponad 150 ręcznie rysowanych scen. Zanurz się w wirze wspaniałych scen, przywołaj wspólne wspomnienia i doświadczenia i oddaj się nostalgii!

6️⃣ Nie musisz się martwić o opakowanie

Czy wiesz, że możesz zamówić Love Note'a również w opakowaniu prezentowym? Z okazji Świąt Bożego Narodzenia możesz wybrać spośród 3 różnych świątecznych opakowań!

7️⃣ Love Note myśli o wszystkich

Niezależnie od tego, czy jesteście parą hetero czy tej samej płci, dziewczynami, chłopakami, siostrami, braćmi czy rodziną, każdy może odnaleźć siebie na stronach Love Note! Wszystkie nasze postacie i wątki fabularne są zaprojektowane tak, aby były łatwe do łączenia i integracji.

ZROBIĘ LOVE NOTE'A