Bezpłatna dostawa powyżej 199 PLN 🆓 🚚
0 :0 :0 :0

Blog

7 powodów, dla których uważamy, że Love Note to idealny prezent na Dzień Matki. April 9, 2024

Co tak naprawdę spodobałoby się Twojej mamie? Czy chciałabyś/chciałbyś, żeby to było wyjątkowe? Coś specjalnego? Nie za drogie? "Nie wydawaj nic na mnie". Czy wolałabyś/wolałbyś, żeby to było kreatywne, ręcznie robione? Możemy śmiało powiedzieć, że nasze wyjątkowe, spersonalizowane książki z prezentami trafiły przez ostatnie lata do blisko 30 000 Mam (i były ogromnym sukcesem!).

Dlaczego daty są dla nas tak ważne? March 27, 2024

Dla każdego z nas istnieją daty, które są szczególnie bliskie naszemu sercu i które obchodzimy rok po roku. Okresowe obchodzenie urodzin, imienin, rocznic i innych większych i mniejszych wydarzeń życiowych jest od pewnego czasu stałym elementem naszego życia. Co więcej, świętowanie niektórych "wielkich" dni jest jedną z niewielu rzeczy, które prawie wszyscy na świecie uważają za ważne, ale rzadko zastanawiamy się nad tym, dlaczego te daty i organizowane wokół nich rytuały są dla nas tak istotne.

Dlaczego małe akty dobroci są tak ważne w związku? March 9, 2024

Małe akty dobroci: Klucz do silnego i trwałego związku

5 powodów, dla których podziwiamy kobiety February 28, 2024

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Kobiet! Dzień świętowania kobiet i wszystkich wspaniałych rzeczy, które sprawiają, że są tak kochane i doceniane. Kiedy myślimy o kobietach, od razu przychodzą nam do głowy niezliczone cechy charakteru - od siły i życzliwości po empatię - które sprawiają, że patrzymy na nie z podziwem. W naszym poście zebraliśmy 5 powodów (z miliona), dla których podziwiamy nasze koleżanki!

Co to są języki miłości? February 21, 2024

Czy wiesz, jaki jest Twój język miłości? Jak wyrażać emocje w zależności od języka miłości? Przewodnik po labiryncie wyrażania emocji Zawsze Cię interesowało, jaki jest Twój język miłości, ale nigdy nie zainteresowało Cię to głębiej? W takim razie nadszedł czas! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj siebie lepiej, dowiedz się, czego najbardziej potrzebujesz w związku!

5 super prezentów na Walentynki February 1, 2024

Walentynki to święto miłości i zakochanych. W tym okresie co roku staramy się znaleźć idealny prezent, którym będziemy mogli wyrazić nasze uczucia do partnera. Nie jest to jednak tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać na początku. Zazwyczaj chcemy zrobić coś wyjątkowego, przemyślanego, zapadającego w pamięć, co potem całkowicie zwali z nóg naszą ukochaną osobę. Ale jakie są te super prezenty walentynkowe? 🤔❤️

5 nietypowych pomysłów na walentynkową randkę February 1, 2024

Walentynki są już tuż za rogiem!!!🤗 Oczywiście na tak wyjątkową okazję należy zrobić coś wyjątkowego!

Z takim prezentem staniesz się bohaterem Walentynek January 16, 2024

Walentynki to wspaniała i wyjątkowa okazja, aby przypomnieć swojemu partnerowi/partnerce (i sobie), jak bardzo jego/ją kochasz i doceniasz oraz jakie macie szczęście, że znaleźliście siebie nawzajem! Dlatego też większość ludzi lubi obdarowywać swoją drugą połówkę prezentem w Walentynki. Jednak znalezienie idealnego prezentu w żadnym wypadku nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!😉

7 powodów, dlaczego Love Note z roku 2024 jest najbardziej kreatywnym prezentem dla pary January 15, 2024

Zebraliśmy 7 niezwykłych powodów, dlaczego Love Note jest najbardziej wyjątkowym prezentem dla par z 2024 roku. Na podstawie informacji zwrotnych od 100 000 zainspirowanych odbiorców prezentów.

Kreatywne dekoracje DIY na zimowe dni December 12, 2023

Ty też jesteś kreatywną osobą... prawda? 😋 Jeśli uważasz, że w tym roku chcesz się naprawdę wyróżnić i zobaczyć w swoim domu świąteczne dekoracje, które pasowałyby do amerykańskiego filmu świątecznego, to przeczytaj nasz artykuł!

1