Bezpłatna dostawa powyżej 199 PLN 🆓 🚚
0 :0 :0 :0
blog

7 powodów, dlaczego Love Note z roku 2024 jest najbardziej kreatywnym prezentem dla pary

January 15, 2024

Zebraliśmy 7 niezwykłych powodów, dlaczego Love Note jest najbardziej wyjątkowym prezentem dla par z 2024 roku. Na podstawie informacji zwrotnych od 100 000 zainspirowanych odbiorców prezentów.

Szukasz prezentu, który jest trochę... nietypowy? Czegoś, czego na pewno jeszcze nie dostał Twój partner? Przedstawiamy Love Note, spersonalizowaną książkę miłosną dla par: opowieść o was dwojgu. Wystarczy nadać imiona bohaterom, a następnie możesz zacząć dostosowywać swoje postacie i historie! Zanurz się w możliwościach oferowanych przez ponad sto ilustrowanych stron, przeżywając przygody w świecie postaci 2D. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy potrafisz sprawić, by Twoja historia ożyła w formie książki?

Obserwuj jak przemieniam się w ikoniczną parę, o której powstała nawet książka! Nie sposób znaleźć piękniejszego ucieleśnienia waszego związku.

ROZPOCZNIJ EDYTOWANIE

1️⃣Możliwość personalizacji Love Note

Dzięki ponad 990 różnym kombinacjom, każda para może odtworzyć siebie na kartach własnej książki. Łącznie z wiekiem, fryzurą i dodatkami takimi jak okulary czy zarost.

2️⃣Mieliśmy blisko 2000 unikalnych oświadczyn i ślubów z Love Note

Nasze książki zostały stworzone prawie 2000 razy przez naszych klientów na oświadczyny i śluby.

3️⃣Z Love Note możesz naprawdę przemówić prosto z serca

Bez dodatkowych opłat wydrukujemy tekst z szablonu lub Twoją własną spersonalizowaną wiadomość miłosną dokładnie tak, jak ją napiszesz na stronach. To miłosny akcent, który sprawi, że Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

4️⃣Warianty okładek Love Note

Wybór odpowiedniej to trudna decyzja, ale mamy 50+ okładek do dyspozycji. Możesz uczynić ją jeszcze bardziej osobistą, zmieniając tekst na okładce. Każda książka jest indywidualnie drukowana w pojedynczym wydaniu na naszym ekskluzywnym papierze najwyższej jakości. Możesz nawet wybrać, czy chcesz książkę w twardej, czy w miękkiej oprawie!

5️⃣Strony i opowiadania Love Note

Ponad 100 ręcznie rysowanych scen zajęło naszemu grafikowi setki godzin, aby je stworzyć. Zanurz się w gwieździste noce, wspólne doświadczenia, przytulanie i oddaj się nostalgii!

6️⃣Love Note jako prezent

Czy wiesz, że możesz również zamówić Love Note z opakowaniem ozdobnym? Poza świętami, co 3 książka jest proszona w opakowaniu ozdobnym.

7️⃣Love Note jest dla wszystkich

Niezależnie od tego, czy jesteście parą hetero czy tej samej płci, wszyscy są mile widziani na stronach Love Note! Wszystkie nasze postacie i wątki fabularne są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej inkluzywne.

Zrobię ją teraz