BEZPŁATNA dostawa w tym tygodniu! 🆓
0 :0 :0 :0
blog

7 powodów, dla których uważamy, że Love Note to idealny prezent na Dzień Matki.

April 9, 2024

Co tak naprawdę spodobałoby się Twojej mamie? Czy chciałabyś/chciałbyś, żeby to było wyjątkowe? Coś specjalnego? Nie za drogie? "Nie wydawaj nic na mnie". Czy wolałabyś/wolałbyś, żeby to było kreatywne, ręcznie robione? Możemy śmiało powiedzieć, że nasze wyjątkowe, spersonalizowane książki z prezentami trafiły przez ostatnie lata do blisko 30 000 Mam (i były ogromnym sukcesem!).

W tym roku pomiń szablonowe prezenty i zaskocz ją prawdziwie serdecznym prezentem na Dzień Matki, który pokaże, jak bardzo ją kochasz i doceniasz! 7 powodów, dla których to jest najlepszy prezent:

1️⃣ Możliwość personalizacji

Love Note pozwala na spersonalizowanie prezentu specjalnie dla Twojej Mamy. Możesz również dołączyć wspólne wspomnienia i specjalne wiadomości specyficzne dla waszego związku, czyniąc prezent bardziej wyjątkowym. Okładka i strony mogą być całkowicie dostosowane do Twoich pomysłów.

2️⃣ Momenty emocjonalne

Wartość sentymentalna książki prezentowej jest niezrównana. Twoja mama doceni energię, którą włożyłaś/eś w stworzenie książki tylko dla niej i będzie ją cenić przez długie lata.

3️⃣ Kreatywne rozwiązanie

Wykonanie Love Note pozwala na wyrażenie swojej kreatywności i pokazanie wszelkich umiejętności artystycznych, które możesz mieć. Możesz wybrać postacie, okładkę i strony, które najlepiej reprezentują Twoją Matkę i Wasz związek.

4️⃣ Wydanie z okazji Dnia Matki

Pomyśleliśmy również o tych, którzy niekoniecznie chcą spędzać godziny na redagowaniu swojej książki, dlatego możesz wybrać gotową 20-stronną książkę na Dzień Matki, która posłuży Ci jako inspiracja, a dodatkowo zaprojektowaliśmy specjalną okładkę na Dzień Matki.

5️⃣ Ponadczasowy prezent

W przeciwieństwie do innych prezentów, które mogą zostać zapomniane lub wyrzucone, książka na prezent ma trwały efekt. Będzie służyć jako stałe przypomnienie o Twojej miłości i uznaniu dla Twojej Mamy.

6️⃣ Przystępna cena

Love Note to niedrogie rozwiązanie, więc Twoja mama będzie zadowolona, że nie wydałaś/eś zbyt dużo pieniędzy na prezent. Możesz zrobić piękny i znaczący prezent bez wydawania dużej ilości pieniędzy.

7️⃣ Łatwy do przygotowania

Dzięki naszemu edytorowi książek stworzenie książki prezentowej nigdy nie było łatwiejsze. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie projektowania ani posiadać specjalnych umiejętności, aby stworzyć piękną i znaczącą książkę prezentową dla swojej mamy.

+ 1️⃣ Magia na Dzień Matki

Magic Love Note jest już dostępny! 🥳 Czym różni się od innych naszych książek? Magic Love Note przemawia i to nie byle jakim głosem, ale Twoim!

Nagraj naprawdę szczerą wiadomość wideo lub głosową dla swojej mamy podczas tworzenia książki, a my użyjemy magii SPARKL, aby ją dostarczyć! Wystarczy, że Twoja mama przyłoży swój telefon do tylnej części Love Note, a Twoja wiadomość magicznie pojawi się na ekranie jej telefonu! 🪄✨

Nie można tego znaleźć w każdym sklepie, prawda? 😏

Czy Twoja mama też jest Twoją bohaterką, osobą, dla której zrobiłabyś/zrobiłbyś wszystko? W takim razie zaskocz ją naprawdę wyjątkowym prezentem w ten Dzień Matki! Przejdź do edytora książek! DALEJ DO LOVE NOTE!