BEZPŁATNA dostawa w tym tygodniu! 🆓
0 :0 :0 :0
blog

Idealny prezent na Dzień Dziecka

May 16, 2024

Nie jest chyba wielką tajemnicą, że Dzień Dziecka to jedno z najlepszych świąt dla dzieci. To dzień, w którym cała uwaga skupia się na nich, a dorośli starają się obdarować je specjalnymi prezentami i atrakcjami. Ale znalezienie odpowiednich prezentów dla dzieci nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście mamy pewną wskazówkę! 😉

Po raz pierwszy Dzień Dziecka obchodzono w Turcji w 1920 roku, w Dniu Niepodległości Turcji. Jest to interesujące, ponieważ dzieci i młodzież są symbolem wolności i przyszłości w Turcji, więc nie jest przypadkowe, że te dwa ważne wydarzenia zbiegają się w czasie. Już w 1954 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ zaproponowało, aby wszystkie kraje obchodziły Powszechny Dzień Dziecka. Celem obchodów jest coroczne upamiętnienie braterstwa i zrozumienia między dziećmi na całym świecie oraz walki o dobro dzieci. Jest to obecnie integralna część naszego życia: dorośli robią wiele rzeczy, aby uszczęśliwić dzieci w Dniu Dziecka, od aktywnej zabawy po kreatywne zajęcia i inne drobne prezenty. Zbliża się Dzień Dziecka, więc pewnie zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby zaskoczyć swojego malucha w tym roku. Co sprawiłoby mu największą radość? Może nowy zestaw LEGO? Nowa pluszowa zabawka? A może coś poświęconego tylko jemu?

Każdy ma swoje własne przekonania, ale istnieje jedna rzecz, co do której możemy się zgodzić: najbardziej wyjątkowym prezentem dla dziecka jest niespodzianka, która nie tylko dostarcza zabawy, ale także pozwala mu się zidentyfikować. Na przykład spersonalizowana historia, która obraca się wokół niego i opowiada o nim. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ten prezent to spersonalizowana książeczka Tiny Tales.

Książki z opowiadaniami Tiny Tales dają dzieciom możliwość stania się bohaterami ich własnych historii. Co może być bardziej ekscytującego i podnoszącego na duchu dla dziecka niż bycie częścią własnych przygód? Spersonalizowane książeczki pobudzają wyobraźnię każdego dziecka i pomagają mu wyobrazić sobie siebie jako odważnego bohatera lub pomysłowego odkrywcę.

Ale co sprawia, że spersonalizowane książeczki Tiny Tales są tak wyjątkowe?

Po pierwsze, jakość. Książki są pięknie wykonane, ręcznie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują swój urok przez dłuższy czas. Po drugie, wszechstronność. Masz możliwość spersonalizowania historii, dzięki czemu Twoje dziecko otrzyma zupełnie wyjątkową opowieść. Obecnie pod nazwą Tiny Tales dostępne są 3 przedziały wiekowe książeczek. Ponadto te wyjątkowe historie pomagają dzieciom lepiej zrozumieć siebie i innych oraz rozwijać umiejętności czytania i kreatywnego myślenia.

Ale dlaczego akurat książka z bajkami?

Cóż, to nie jest zwykła książka!

To prezent, który nie będzie tylko zbierał kurzu na półce z książkami, ale będzie wspomnieniem na całe życie. Zwłaszcza, jeśli przy odrobinie kreatywności zamienisz opowieść w rzeczywistość. Dzięki pełnym przygód historiom w Tiny Tales, Twoje dziecko może stać się bohaterem opowieści, a Ty możesz ją dla niego stworzyć! Ty decydujesz o ważnych szczegółach - na przykład nadajesz dziecku imię i wybierasz wygląd postaci - i możesz dodać wyjątkową lekcję do fabuły.

Podsumowując, spersonalizowana książeczka Tiny Tales to nie tylko prezent, to doświadczenie. Doświadczenie, które na zawsze pozostanie w pamięci dziecka i pomoże mu poczuć się wyjątkowo.

Z okazji Dnia Dziecka pamiętaj o starym powiedzeniu, że najważniejsze jest, aby prezent był szczery i osobisty! Zrób spersonalizowaną książeczkę z bajkami, a Twój maluch na pewno będzie zachwycony tą wyjątkową historią, która jest o nim! Jeśli chcesz zaskoczyć swoje dziecko książeczką Tiny Tales na tegoroczny Dzień Dziecka, kliknij i stwórz wyjątkową książeczkę w kilka minut!

obaczę Tiny Tales!