Bezpłatna dostawa powyżej 199 PLN 🆓 🚚
0 :0 :0 :0
blog

Kreatywne dekoracje DIY na zimowe dni

December 12, 2023

Ty też jesteś kreatywną osobą... prawda? 😋 Jeśli uważasz, że w tym roku chcesz się naprawdę wyróżnić i zobaczyć w swoim domu świąteczne dekoracje, które pasowałyby do amerykańskiego filmu świątecznego, to przeczytaj nasz artykuł!

Jeśli chodzi o dekoracje świąteczne, czy myślisz o domach z lampkami choinkowymi dookoła, które oświetlają całą okolicę i o figurkach Świętego Mikołaja wspinających się do okien? W naszym artykule przedstawimy kilka pomysłów na to, jak łatwo wykonać dekoracje świąteczne, aby nie stracić przyjemnej części DIY podczas ich tworzenia.

1️⃣ Ho, ho, śnieg!

Choć minęło już sporo czasu od czasu kiedy mieliśmy do czynienia z białymi świętami Bożego Narodzenia, w każdej chwili można wprowadzić odrobinę sztucznego śniegu do swojego domu. Niezależnie od tego, czy jest to girlanda wykonana z wacików, płatki śniegu wycięte z papieru zwisające z sufitu, czy naklejka, którą można przykleić na oknie, nie można się pomylić z płatkami śniegu i dekoracjami imitującymi śnieg podczas świąt.

2️⃣ Wianki z przyprawami

Każdy zna i uwielbia charakterystyczny zapach wieńców z przyprawami na jarmarkach bożonarodzeniowych. Zapach cynamonu, cytrusów i oczywiście grzanego wina unoszący się z daleka to oficjalny zapach Świąt Bożego Narodzenia. Mimo że takie wieńce, które są w rzeczywistości łatwe do wykonania, można kupić po wysokich cenach na jarmarkach... można je również łatwo wykonać w domu. Jeśli umieścisz różne zapachy suszonych cytryn i pomarańczy oraz cynamon na podstawowym wieńcu, idealny wieniec będzie gotowy w ciągu kilku minut, a Twój dom wypełni się oficjalnym świątecznym zapachem.

3️⃣ Choinka

Wiele osób sięga po wypróbowaną i sprawdzoną sztuczną sosnę ze strychu, którą kupili lata temu, inni kupują własną choinkę na najbliższym jarmarku sosnowym. Jednak w ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się choinki DIY, wykonane z drewnianych listewek lub innego papieru dekoracyjnego. Jest to ekscytujące i niedrogie rozwiązanie na święta, nawet jeśli rodzina zdecyduje się świętować obok prawdziwej sosny w Wigilię.

4️⃣Domy z papieru

Znacie te małe, podświetlane domki z papieru, które można podziwiać w oknach podczas zimowych spacerów? Zrobienie ich to ekscytujący projekt, ponieważ domki mogą być wykonane nie tylko z papieru, ale także ze styropianu, drewna lub innych materiałów dla bardziej zaawansowanych twórców. Następnie można nawet umieścić sznur świateł lub oświetlenie LED za domkami, co uczyni je naprawdę przytulnymi dekoracjami na zimę. Następnie należy uważać, aby połączyć materiały w taki sposób, aby w mieszkaniu nie było innego rodzaju ognia poza kominkiem!

+1️⃣ Love List

Co powiesz na kreatywny plakat w stylu bucket list, który zawiera 100 najlepszych pomysłów na film lub randkę? Doskonała dekoracja, która ma również funkcję interaktywną i wzmacniającą relacje.

Mamy nadzieję, że w naszym artykule znalazłeś pomysł na dekorację, który zwrócił na siebie uwagę i będziesz cieszyć się jego tworzeniem przed świętami! W końcu dekoracje są ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także z powodu przyjemności ich tworzenia! Jeśli jesteś zainteresowany naszym plakatem Love List, kliknij w poniższy link! Love List