BEZPŁATNA dostawa w tym tygodniu! 🆓
0 :0 :0 :0
blog

Wyjątkowe opowieści: sztuka nauki przez zabawę

May 9, 2024

Bajki dla dzieci to prawdziwe skarby dla rozwoju małych umysłów. Te czarujące historie nie tylko bawią, ale także subtelnie kształtują dzieci, pomagając rozwijać ich umiejętności poznawcze, emocjonalne i społeczne.

Zalety opowiadania bajek można by wymieniać w nieskończoność, ale co jeśli powiemy Ci, że istnieje wersja książek z opowiadaniami, która ma jeszcze więcej zalet niż zwykła? Pokażemy Ci ją! 🤗

Wyobraź sobie bajkowy świat, który możesz stworzyć specjalnie dla swojego dziecka! Książeczki Tiny Tales są w 100% skupione na Twoim dziecku, ponieważ to Ty kontrolujesz najważniejsze aspekty tworzenia historii od samego początku.

Dzięki Tiny Tales możesz być częścią tego wyjątkowego doświadczenia! Spersonalizowane lekcje w książeczce Tiny Tales skupiają się na uczuciach i doświadczeniach, które pomogą w rozwoju dziecka. Możesz dodać konkretną lekcję do historii, której chcesz nauczyć swoje dziecko.

Możesz wybrać historię, która najlepiej pasuje do Twojego dziecka, możesz uczynić głównego bohatera całkowicie na jego podobieństwo, a nawet możesz zdecydować, co dodać do fabuły: jakie lekcje zawrzeć w opowieści. Jest to zarówno interesujące, jak i wspaniałe doświadczenie, ponieważ możesz być częścią historii, którą ty i twoje dziecko będziecie później wspólnie czytać.

Spersonalizowane książki z opowiadaniami pozwalają przenieść dziecko do świata, w którym to ono jest głównym bohaterem. Takie historie to nie tylko materiał do czytania, ale także plac zabaw dla dziecięcej wyobraźni!

Jedną z największych zalet spersonalizowanych książeczek jest to, że pozwalają one dziecku stać się częścią historii. Tradycyjne książki z opowiadaniami są zwykle skierowane do szerokiego grona odbiorców, więc nie wszystkie dzieci mogą identyfikować się z postaciami lub sytuacjami, które pojawiają się w opowieści. Z kolei indywidualne książeczki z opowiadaniami dają dzieciom możliwość poznania całej historii. Zwiększa to doświadczenie czytania i przywiązanie do historii, co może pomóc w rozwijaniu i wzmacnianiu nawyków czytelniczych.

Bajki te mają również wyjątkową wartość społeczną. Dziecko spotyka w nich znajome i nowe postacie, co daje mu model do ćwiczenia interakcji społecznych. Opowieści odgrywają również ważną rolę w świecie emocji: zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz pomagają zrozumieć i przetworzyć emocje. Spersonalizowany charakter opowieści wzmacnia relację między rodzicem a dzieckiem, a jednocześnie poszerza zasób słownictwa dziecka! Taka opowieść jest więc nie tylko niezapomnianym prezentem, ale także narzędziem rozwojowym.

Stwórz niezwykłą historię, której bohaterem może być Twoje dziecko!

Dowiedz się więcej o książeczce Tiny Tales!